Novinky
Úvod Nahoru Následující 

 


Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Novinky v oblasti identifikace čárovým kódem.

AG00216_1.gif (4495 bytes)

Tiskový modul PX Q4L

PX Q4/ PX Q6

Termotransferové tiskové moduly řady PX Q4 od firmy Cab jsou oproti stávajícím typům tiskových modulů  řady PX4+ vybaveny výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem, ovládáním tiskárny obdobném jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu a s vylepšeným uchycením tiskové hlavy pro ještě uživatelsky snadnější výměnu tiskové hlavy. Jsou určeny pro plně automatický tisk etiket na průmyslových výrobních linkách. Tiskový modul tiskne etikety v každé instalační pozici a může být integrován do každé výrobní linky. Tiskové moduly mají vysokou spolehlivost, jednoduchou údržbu a umožňují v případě poruchy modulu rychlou a snadnou výměnu. Konstrukce modulů z hliníkové slitiny je velmi odolná proti deformacím. Kryt tiskového modulu je opatřen nátěrem vyhovujícím pro použití v potravinářských provozech. Mechanické rozměry modulů jsou kompatibilní s moduly od jiných výrobců (Zebra, Sato, Datamax atd.). 
Tiskárna SQUIX 4MP s mechanickým aplikátorem etiket na zkumavky Typu AXON 2.

Mechanický aplikátor AXON 2

Mechanický aplikátor etiket AXON 2 od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady SQUIX 4MP levné řešení pro automatické i poloautomatické přesné nalepování identifikačních etiket na otevřené nebo i zavíčkované zkumavky v laboratořích, pro přesnou a rychlou identifikaci vzorků. Zkumavky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního držáku, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru a rovnoměrný pohyb zkumavky. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na zkumavku. Zkumavky mohou být vkládány a vyjímány z aplikátoru jedna za druhou ručně nebo mohou být po označení vyhozeny do zásobníku. Pokud je aplikátor součástí automatické linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na zkumavky.
Voyager XP 1472g

Voyager XP 1472g

Bezdrátový LED snímač Voyager XP 1472g od firmy Honeywell vybavený tlačítkem CodeGate dopňuje velmi úspěšnou řadu 1D snímačů čárových kódů o schopnost snímat vícesměrně 1D i 2D čárové kódy vícesměrnou technologií sejmutí obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Pracovní zóna je v okruhu do 30 m od komunikační jednotky. K jedné komunikační jednotce může být připojeno až 7 snímačů současně. Zmodernizovaná konstrukce populárního snímače přináší extrémní výkon snímače, extrémní rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů pro všechny standardní 1D i 2D čárové kódy a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. Bezdrátové snímače řady Voyager XP 1472g mají inovovaný futuristický tvar a zdokonalený snímací systém.  Bezdrátový snímač Voyager XP 1472g má extrémní výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní čárové kódy 1D i 2D bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu snímač využívá zvýšenou rozlišovací schopnost senzoru s velmi výkonným obrazovým procesorem, který zajistí extrémně rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.
Xenon XP 1952g

Xenon XP 1952g

Bezdrátový LED snímač Xenon XP 1952g od firmy Honeywell doplňuje vlastnosti snímače Xenon XP 1950g o volnost pohybu s bezdrátovou technologií Bluetooth. Pracovní zóna je v okruhu do 10 m od komunikační  jednotky. K jedné komunikační jednotce může být připojeno až 7 snímačů současně. Pro snímání všech standardních jedno i dvourozměrných čárových kódů využívá novou extrémně výkonnou vícesměrnou technologií sejmutí a zpracování obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Snímač je vybaven nejmodernější technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus Imaging Technology. Tato technologie v sobě kombinuje excelentní výsledky Adaptus Imaging Technology, programu Omniplanar ShwiftDecoder a specielního snímacího senzoru s ještě vyšším rozlišením pro snímání obrazu čárového kódu.Tato kombinace technologií snímači umožňuje ještě větší hloubku snímacího pole snímače, extrémní rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. Ruční bezdrátový snímač Xenon XP 1952g má velký výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní čárové kódy 1D i 2D bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu snímač využívá velkou rozlišovací schopnost senzoru s extrémně výkonným obrazovým procesorem, který zajistí rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.
Mobilní počítač do ruky RS-51

RS-51

Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RS-51 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 8.0 Oreo s certifikací GMS pro náročné aplikace. Možnost aktualizace operačního systému na poslední aktuální verzi OS Android. Svým provedením je přímo předurčen pro obchodní i skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65/ IP67. RS-51 má barevný dotykový displej LCD 4.7" HD (720 x 1280 bodů) vybavený ochranným sklem typu Dragontrail Glass, který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora (holého, mokrého a i chráněného rukavicí) nebo i pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 8.0. V odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven výkonným osmijádrovým procesorem Octa-Core 1.8 GHz s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 13Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ AGPS/ GLONASS/ BeiDou/ Galileo. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Dále lze volitelně s počítačem používat bezdrátový ruční UHF RFID (868 MHz) snímač/ zapisovač UHF RFID tágů CP1861 . Komunikace mezi UHF RFID snímačem/ zapisovačem CP1861 BlueTooth a počítačem je zajištěna prostřednictvím rozhraní BlueTooth. Počítač využívá dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má 3 programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. Přenosný počítač RS-51 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/v/w dvoupásmový a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním vysokorychlostním bezdrátovým rozhraním pro přenos dat GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě VoLTE & HD
Mobilní počítač do ruky RK-25

RK-25

Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RK-25 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a zvýšenou odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 9.0/ 7.0 s certifikací GMS pro náročné aplikace. Svým robustním a odolným provedením je přímo předurčen pro obchodní, skladové, speditérské a logistické aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65. RK-25 má barevný dotykový displej TN LCD 4" WVGA (480 x 800 bodů) vybavený ochranným sklem typu Gorilla Glass, který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 9.0/ 7.0 s certifikací GMS. V odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Quad-Core Cortex A53 1.4 GHz s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ Galielo/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač může využívat dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji počítače nebo v náročném prostředí i zabudovanou numerickou klávesnici dodávanou ve dvou provedeních, dále má programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. Přenosný počítač RK-25 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/e a Wi-Fi). Komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 
Tiskárna EOS2

EOS 2

Řada tiskáren EOS2 od firmy Cab se vyznačuje výjimečně jednoduchým použitím. Je oproti stávajícím typům tiskáren řady EOS1 vybavena výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem a ovládáním tiskárny obdobném jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu. Tato řada tiskáren má navíc centrální vedení spotřebního materiálu. Centrální vedení spotřebního materiálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Tiskárny řady EOS2 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM AS/400 nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. standardně zdarma dodávaný program k tiskárnám cabLabel). 
Tiskárna EOS5

EOS 5

Řada tiskáren EOS5 od firmy Cab se vyznačuje výjimečně jednoduchým použitím. Je oproti stávajícím typům tiskáren řady EOS4 vybavena výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem a ovládáním tiskárny obdobném jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu. Tato řada tiskáren má navíc centrální vedení spotřebního materiálu. Centrální vedení spotřebního materiálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Tiskárny řady EOS5 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM AS/400 nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. standardně zdarma dodávaný program k tiskárnám cabLabel). 
Stolní laserový značkovací systém XENO 1

Stolní laserový značkovací systém XENO 1

Dosud nikdy nebylo laserové označování výrobků tak snadné. Rozbalte zařízení, nainstalujte program, připojte zařízení a můžete začít. Laserový značkovací systém je navržen jako kompaktní  laserový označovací systém s integrovaným vláknovým laserem a nastavitelnou osou Z pro zaostření laserového parsku. Stolní provedení zařízení poskytuje dostatek pracovního prostoru a elektricky ovladatelný kryt. Práce se zařízením je jednoduchá a intuitivní. 
Mechanický aplikátor typ 5414H

Mechanický aplikátor s vakuovým pásem Typ 5414H / Typ 5416H

Mechanický aplikátor etiket s vakuovým pásem typu 5414H/ 5416H  od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady Hermes+ 4-2 a Hermes+ 4-3 řešení pro automatické i poloautomatické nalepování etiket na obaly i výrobky. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru a pohyb předmětu. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky. Mechanický aplikátor je určen pro střední i velké etikety. Jednoduchá instalace - mechanický aplikátor se jednoduše uchytí na bok tiskárny.
Pneumatický aplikátor typ 6114H

Pneumatický aplikátor etiket s foukací tryskovou hlavou Typ 6114H

Aplikátor etiket typu 6114H od firmy Cab je výkonnější verzí původně vyráběného typu aplikátoru typu 6014H a nabízí v kombinaci s tiskárnou řady Hermes+ 4-2 a Hermes+ 4-3 řešení pro automatické i poloautomatické rychlé nalepování etiket na vnější strany obalů i výrobků s mírně zvlněným povrchem. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. 
Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky.
Pneumatický aplikátor je určen pro velké etikety. Jednoduchá instalace - aplikátor se jednoduše uchytí na bok tiskárny.
Etikety lze aplikátorem aplikovat na různě vysoké předměty. Vytištěná etiketa je po odlepení z podkladového materiálu přisáta na tryskovou aplikační hlavu. Následně je etiketa tryskovou aplikační hlavou fouknuta a přilepena na polepovaný předmět.
Počítač do ruky RS-31 s OS Android 6.0/ 7.0

RS-31

Malý bezdrátový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RS-31 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a zvýšenou odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 6.0/ 7.0 pro náročné aplikace. Svým kapesním provedením je přímo předurčen pro obchodní, skladové, ale i zdravotní aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP67. RS-31 má barevný dotykový displej Transmissive IPS LCD 4.7" HD (720 x 1280 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 6.0/ 7.0. V malém odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Cortex A53 1.3 GHz Quad-Core s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač využívá dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má 4 programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. Přenosný počítač RS-31 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi). komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 
Tiskárna MACH 4S

MACH 4S

Tiskárny řady MACH 4S od firmy Cab jsou oproti stávajícím typům tiskáren řady MACH 4 vybaveny výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem a ovládáním tiskárny obdobném jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu. Centrální vedení spotřebního materiálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. program cabLabel S3). 
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 13 dubna 2021