Prezentace firmy
Úvod Následující 

 


Novinky
Naše nabídka
Snímače
Terminály a počítače
Tiskárny
Aplikátory etiket
Programy pro tisk
Programy pro sběr dat
Spotřební materiál
RFID Identifikace
Laserové značkovače
Výstavy
Tisk etiket
Literatura
Podpora
Soubory ke stažení
Obsah
Profil firmy
ISO 9001:2016
Zpětný odběr elektro
Kontakt

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Vítáme Vás na www stánkách firmy VVV System s.r.o.

Snímače čárového kódu

Terminály a počítače pro sběr dat

Ruční průmyslový snímač 1D a 2D čárových kódů Honeywell Granit 1980iLaserové, CCD i LED snímače jedno i dvourozměrných čárových kódů, pro komerční i průmyslové použití, ve všech standardních provedeních včetně bezdrátových a paměťových snímačů,  od firem Honeywell, Metrologic, Microvision, Canmax, Numa a CipherLab.  

 

Bezdrátový průmyslový logistický počítač do ruky RK-25 pro sběr dat s OS Android 9 s GMS.Paměťové i bezdrátové terminály a počítače do ruky pro sběr dat, vybavené snímačem jedno i dvourozměrných čárových kódů, RFID snímačem a zapisovačem, GPS snímačem, digitálním fotoaparátem, pro komerční i průmyslové použití, ve všech standardních provedeních, od firem CipherLab, Nordic ID, Numa, Honeywell a Metrologic    

 

Tiskárny čárového kódu

Aplikátory a odlepovače etiket k tiskárnám čárového kódu

Termotransferová tiskárna Cab SQUIX 4/MPTermo tiskárny, termotransferové tiskárny a dvoubarevné  tiskárny jedno i dvourozměrných čárových kódů pro komerční i průmyslové použití, ve všech standardních provedeních, od firmy Cab.

 

Termotransferová tiskárna Cab Hermes C 6L-3 s aplikátorem etiket Typ 4136CPoloautomatické a automatické aplikátory a odlepovače etiket k tiskárnám čárového kódu, přítlačná, foukací aplikační hlava nebo hlava s aplikačním válečkem, pro komerční i průmyslové použití, od firmy Cab.

 

Programy pro tisk etiket

Uživatelské programy pro mobilní sběr dat

Tiskové programy k tiskárnámProgramy pro návrh a tisk etiket všech druhů, umožňují tisk statických etiket i dynamicky svázaných etiket s databázemi pro komerční i průmyslové použití, od firem Cab, Tharo Systems, Teklynx, EuroPlus a Seagull Scientific.

Uživaterlské programy pro mobilní sběr dat.Příklady typických uživatelských programů pro znakové terminály, hotové uživatelské programy a vývoj uživatelských programů na zakázku pro sběr dat s datovými terminály od firem CipherLab, Nordic ID, Honeywell a Metrologic.

 

RFID Identifikační systémy

Spotřební materiál

RFID snímač / zapisovač CipherLab 1862.RFID Identifikační systémy - RFID snímače a zapisovače, RFID multiplexery a RFID antény pro komerční i průmyslové použití od firem CipherLab, Metratec, Nordic ID a iDTRONIC.

Barvící pásky do tiskárenEtikety do stiskárenKompletní sortiment spotřebních materiálů pro tiskárny čárového kódu, barvící pásky, etikety, specielní etikety od firmy Schreiner, pásy materiálů, pásy kartiček, pro komerční i průmyslové použití, barvící pásky od firem Armor, Ricoh, Sony a Graficor.

 

Laserové značkovače

Tisk etiket na zakázku

Kompletní stolní laserový značkovací systém XENO 1 od firmy Cab.Laserové značkovače pro značení zboží pomocí laserového paprsku pro komerční i průmyslové použití od firmy Cab.

Tisk etiket na zakázkuTisk etiket na zakázku dle přání zákazníka. Potiskovat lze veškeré materiály potiskovatelné na termotransfer tiskárnách.

 

Registrace Vašich výrobků v systému GS1/EAN-UCC

Výstavy

GS1 CZECH REPUBLIC dříve EAN ČESKÁ REPUBLIKA Odkaz na sdružení právnických osob zastupující organizaci GS1 (dříve EAN International) na území České republiky, zabývá se registrací firem a standardizací označování zboží v systému GS1/EAN·UCC.

VýstavyPřehled výstav a prezentačních akcí, kterých se firma VVV System s.r.o účastní v letošním roce.

 

Počet přístupů na tuto www stránku :
(zajišťuje WWW počítadlo)
Počet přístupů

   

Zpětné odkazy na katalogy:
CZIN.eu JAHHO - internetový portál alfa.elchron.cz

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 04 ledna 2024