Podpora
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Technická podpora / Servis

Firma VVV System s.r.o. se svým zákazníkům snaží poskytovat komplexní nabídku nejen po stránce široké nabídky sortimentu zboží, ale také co se týká doprovodných služeb, reklamace nebo technická podpora.

Oblast zařízení pro snímání, tisk a zpracování dat z čárových kódů je velmi široká a navíc se rychlým tempem vyvíjí. Snadno se proto může kdokoliv ocitnou před problémem, se kterým si neví rady. "Proč mi to nefunguje?" "Jak to udělat, aby…." To jsou nejčastější problémy, se kterými se více či méně častěji setkává každý, kdo má co do činění s hardwarem i software. A právě pro tyto případy, kdy jste s rozumem v koncích, je tu technická podpora.

Jedním z pilířů technické podpory VVV System s.r.o. jsou www stránky Soubory ke stažení na kterých naleznete aktuální návody, seznamy náhradních dílů s objednacími čísly, firmware a ovladače pro snímače, tiskárny a terminály. Řešení množství problémů najdete právě tady, velmi často stačí použít novější verzi firmware nebo ovladač. Oblibu www stránek technické podpory dokazují rostoucí přístupy uživatelů, prohlédnutých stránek i stažených souborů.

Pokud řešení svého problému na webu nenajdete, můžete poslat dotaz na E-mail na adrese podpora@vvvsystem.cz nebo zavolat na číslo technické podpory/ servisu 472714196 nebo softwarové podpory 472714197. Pracovníci naší technické podpory jsou připraveni zdarma poradit našim zákazníkům s jakýmkoliv problémem pokud je zákazník schopen prokázat, že zboží zakoupil u naší firmy. Dosud neřešené problémy jsou naši technici schopni ověřit a najít schůdné řešení, k čemuž mohou využít i technickou podporu jednotlivých výrobců (tuto možnost většinou koncový zákazník nemá). Statistiky ukazují, že 96% problémů vyřeší naše technická podpora ihned nebo nejdéle do čtyř hodin.

Technická podpora je jednou z nejexponovanějších částí komplexních služeb poskytovaných firmou VVV System s.r.o. Svým zákazníkům se tak VVV System s.r.o. snaží nabízet služby na vysoké odborné i lidské úrovni s maximální snahou vyřešit nastalé potíže co nejrychleji a nejefektivněji ku prospěchu zákazníka. S uspokojením můžeme konstatovat, že ve většině případů se to s úspěchem daří. 

Možnosti servisních zásahů:

Záruční i pozáruční servis zařízení se standardně provádí v naší firmě na adrese: VVV System s.r.o., V Podhájí 776/30, 400 01 Ústí nad Labem. E-mail: servis@vvvsystem.cz, telefon: 472714196.
Zařízení na servis lze poslat dopravní službou nebo dovézt osobně.
Záruční i pozáruční servis zařízení lze po objednání na E-mail na adrese servis@vvvsystem.cz provést i u zákazníka s tím, že zákazník hradí náklady spojené s cestou technika na místo zásahu dle platného Ceníku servisních prací.

Stáhněte si platné Ceníky servisních prací: 

Ceník servisních prací v Kč

Ceník servisních prací v €*

* K prohlížení souborů ve formátu pdf je vyžadován prohlížeč Adobe Acrobat Reader 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022