Voyager XP 1472g
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Spec.Voyager XP 1472g
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční bezdrátový LED snímač 1D a 2D čárového kódu s tlačítkem Voyager XP 1472g

Snímač Voyager XP 1472gSnímač Voyager XP 1472gBezdrátový LED snímač Voyager XP 1472g od firmy Honeywell vybavený tlačítkem CodeGate dopňuje velmi úspěšnou řadu 1D snímačů čárových kódů o schopnost snímat vícesměrně 1D i 2D čárové kódy vícesměrnou technologií sejmutí obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Pracovní zóna je v okruhu do 30 m od komunikační jednotky. K jedné komunikační jednotce může být připojeno až 7 snímačů současně. Zmodernizovaná konstrukce populárního snímače přináší extrémní výkon snímače, extrémní rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů pro všechny standardní 1D i 2D čárové kódy a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. 

Snímač Voyager XP 1472g v komunikační a nabíjecí jednotceBezdrátové snímače řady Voyager XP 1472g mají inovovaný futuristický tvar a zdokonalený snímací systém.  Bezdrátový snímač Voyager XP 1472g má extrémní výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní čárové kódy 1D i 2D bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu snímač využívá zvýšenou rozlišovací schopnost senzoru s velmi výkonným obrazovým procesorem, který zajistí extrémně rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.

Tlačítko CodeGate umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů, zpracování dokumentace a inventarizace majetku.

Tlačítko CodeGate spolupracuje s patentovanou automatickou aktivací LED snímače. Jednoduše po přiblížení předmětu s čárovým kódem ke snímači je automaticky aktivován dobře viditelný zaměřovací paprsek umožňující uživateli pohodlně si vybrat požadovaný čárový kód k sejmutí. Po stisku tlačítka CodeGate je čárový kód dekódován a výsledná data jsou odeslána do připojeného počítače nebo pokladny.

Bezdrátový snímač Voyager XP 1472g může být použít jako ruční i jako stacionární. Voyager XP 1472g automaticky deaktivuje funkci tlačítka CodeGate pokud je snímač umístěn ve stojanu.

Bezdrátový snímač Voyager XP 1472g je napájen z vyměnitelného akumulátoru Li-ion. Akumulátor při plném nabití umožňuje až 14 hodin provozu snímače nebo až 50000 sejmutí čárového kódu. Akumulátory se nabíjejí ve snímači umístěném v komunikační a nabíjecí jednotce nebo v externím vícenásobném nabíječi akumulátorů.

Bezdrátový snímač Voyager XP 1472g má rozměrově úspornou, ale velmi odolnou konstrukci s minimálním množstvím kritických součástek a konektorů. Tyto vlastnosti přinášejí vysokou spolehlivost a produktivitu práce se snímačem. Je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP42 poskytuje zvýšenou ochranu snímače pro spolehlivou práci i v náročném prostředí. Odolává až 30 pádům z 1,8 m na beton a je schopen pracovat při teplotách 5° - 40° C.  

Význačné vlastnosti:

Bezdrátové rozhraní standardu BlueTooth (snímač může být přímo připojen i např. k PC nebo PDA počítači přes standardní rozhraní BlueTooth)
Bluetooth komunikační jednotka umožňuje připojení až 7 bezdrátových snímačů  
Extrémní snímací výkon a zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů
Automatická aktivace LED snímače s tlačítkem CodeGate
Zaměřovací paprsek usnadňuje výběr čárového kódu z menu.
Vyměnitelný akumulátor Li-ion (umožňuje až 14hodin provozu nebo až 50000 sejmutí čárového kódu)
Lehké průmyslové provedení s krytím IP42 
Režim snímání ruční i z flexibilního stojanu
Uživatelsky výměnný kabel
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Nastavitelný stojan


Technická specifikace snímače Voyager XP 1472g


Stažení originálního
informačního letáku
snímače Voyager XP 1472g
(103 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 27 července 2022