Programy pro tisk
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Specielní programy pro tvorbu a tisk etiket

AG00484_.GIF (6949 bytes)Pokud máte nadstandardní požadavky na přípravu etiket můžete s tiskárnami pro tisk čárových kódů použít následující specielní editory etiket.
Tyto editory Vám umožní jednoduchou přípravu etikety v grafickém editoru, nastavení všech parametrů tiskárny, ovládání více tiskáren, správu tiskových úloh, zavedení proměnných polí do etiket, vstup údajů z databáze, výpočty, tisk etiket s čárovým kódem na standardních tiskárnách atd. 

Odkazy na popis editorů:

PrintLabel  

Cablabel S3

EasyLabel

Codesoft

NiceLabel

BarTender

PrintLabel - logoPrintLabel

Firma VVV System s.r.o. nabízí k dodávaným termotransferovým tiskárnám původní český cenově výhodný program pro editaci a tisk etiket s proměnnými poli na etiketách. Nově doplněn i o programový modul umožňující tisk i z nadřízeného programu pomocí řádkových příkazů. Program PrintLabel je určen pro tisk na termotransferových tiskárnách vybavených ovladačem pro Windows např. tiskárny řady A, Gemini, Apollo a Hermes od  firmy cab. Program je možno použít i pro standardní tiskárny nainstalované ve Windows. Proměnná vstupní data jsou uložena v databázích (tabulky typu Paradox , Dbase, ODBC).

PrintLabel - Prohlížení sestavy před tiskem.

Etikety mohou obsahovat texty, obrázky, grafické prvky a čárové kódy. Umožňuje využít TrueType fonty z Windows na všech podporovaných tiskárnách, čárové kódy běžných formátů ( EAN , UPC , Code39, Code128 , Interleaved 2/5 , Codabar atd.) . Položky je možno rotovat o 90° , 180° , 270°.

 PrintLabel - Editace sestavy

Bližší informace naleznete v Uživatelské příručce programu PrintLabel.

Stáhněte si demonstrační verzi programu PrintLabel.

 

cablabel S3Cablabel S3

Sada univerzálních  programů cablabel S3 od firmy cab pro CabLabel S3 návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách dodávaných firmou cab.

Program je ve volně šiřitelné verzi Lite zdarma dodáván ke všem typům tiskáren firmy cab.

Editor etiket umožňuje jednoduchým způsobem pomocí myši vkládat jednotlivá pole (čárové kódy, texty, obrázky, čáry atd.) do navrhované etikety a nastavit vlastnosti polí. Jednotlivé proměnná pole etiket lze spojit v profesionální verzi programu s poli databáze nebo před tiskem ručně zadat. Můžete si vybrat jazyk ve kterém bude program s Vámi komunikovat. Minimální požadavky na: počítač jsou PC s procesorem 2 GHz a více, 1Gb RAM a více, 500Mb volného místa na disku, OS Windows 32/ 64bit Windows Vista/ 2008/ 7/ 8/ 10/ 11.  Specifikace jednotlivých verzí programu. 

Popis verzí programu:

Program cablabel S3 Lite je volně šiřitelná základní verze programu omezená pouze na termotransferové tiskárny cab, neumožňuje tisknout na tiskárnách nainstalovaných ve Windows. 
Program cablabel S3 Pro je licencovaná profesionální verze programu umožňující návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách dodávaných firmou cab
Program cablabel S3 Print je licencovaná tisková verze programu umožňující pouze hromadný tisk etiket předem navržených ve verzi programu cablabel S3 Pro na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách dodávaných firmou cab.

Stáhněte si demonstrační verzi programu cablabel S3 Pro (DEMO).

Prohlédněte si stránku Blogu programu cablabel S3 s ukázkami řešení konkrétních úloh v programu.

CabLabel S3 Pro

 

Video s prezentací programu Cablabel S3: 

Instruktážní video s ukázkou vytvoření nové etikety v programu Cablabel S3: 

Instruktážní video s ukázkou propojení databázového souboru Excel v programu Cablabel S3: 

Instruktážní video s ukázkou nastavení interního ovladače tiskárny v programu Cablabel S3: 


Práce s EasyLabelemEasyLabel 6

Univerzální program pro tvorbu a tisk etiket EasyLabel je firmou cab dodáván k tiskárnám řady A, Apollo, Hermes, Calypso a Gemini. EasyLabel je produktem firmy Tharo Systems, která spolupracuje s firmou cab na výrobě a distribuci tiskáren.
Program má jednoduché a přehledné ovládání. Editor etiket umožňuje jednoduchým způsobem pomocí myši vkládat jednotlivá pole (čárové kódy, texty, obrázky, čáry atd.) do navrhované etikety a nastavit vlastnosti polí. Jednotlivé proměnná pole etiket lze spojit s poli databáze nebo před tiskem ručně zadat. Umožňuje tisk na pozadí na několika tiskárnách současně. Na popředí lze pracovat na návrhu etiket, modifikovat tiskovou frontu nebo doplňovat data do databáze. 
Program podporuje tisk jak na standartních tiskárnách (laserové, jehličkové atd.) tak i na specielních termotransferových tiskárnách. Umožňuje využít TrueType fonty z Windows na všech podporovaných tiskárnách. Jsou podporovány i specielní funkce tiskáren řady A+, A a Apollo využívající paměťových karet. V programu lze vybrat jazyk ve kterém program komunikuje nově včetně češtiny. Standardně je dodáván ve verzi s volbou 14 jazyků pro dialogy včetně češtiny a s anglickou nápovědou. Minimální požadavky jsou: počítač 512Mb RAM a více, 25-50Mb volného místa na disku, OS Windows 32/ 64bit Windows XP SP2/ 2003/ Vista/ 7/ 8/ 10. Program je dodáván v několika verzích lišících se v rozsahu podporovaných funkcí včetně síťové verze. Ve verzi Platinum je dodáván včetně komponenty ActiveX umožňující jednoduché začlenění programu i do uživatelských aplikací vyvíjených v libovolném vývojové prostředí podporující technologii ActiveX (např. Visual Basic , C, C++, C#,  Delphi atd.). Specifikace jednotlivých verzí programu. 

Stáhněte si demonstrační verzi programu EasyLabel.

Prohlédněte si stránku EASYTUTOR k programu EasyLabel s video ukázkami řešení konkrétních úloh v programu.

EasyLabel 5 Platinum

CodesoftCodesoft

Sada univerzálních  programů Codesoft pro návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách od firmy Teklynx

Editor etiket umožňuje jednoduchým způsobem pomocí myši vkládat jednotlivá pole (čárové kódy, texty, obrázky, čáry atd.) do navrhované etikety a nastavit vlastnosti polí. Jednotlivé proměnná pole etiket lze spojit s poli databáze nebo před tiskem ručně zadat. Program Codesoft umožňuje návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách. V plné verzi ENTERPRISE navíc umožňuje detailní sledování práce s programem včetně reportů. A s touto verzí je dodávána i komponenta ActiveX umožňující jednoduché začlenění programu i do uživatelských aplikací vyvíjených v libovolném vývojové prostředí podporující technologii ActiveX (např. Visual Basic , C, C++, Delphi atd.). Můžete si vybrat jazyk ve kterém bude program s Vámi komunikovat. K dispozici je 25 jazyků včetně češtiny ! Minimální požadavky jsou: počítač 1Gb RAM a více, 500Mb volného místa na disku, OS Windows XP/ 2003/ Vista/ 2008/ 7/ 8/ 10.  Specifikace jednotlivých verzí programu. 

Stáhněte si demonstrační verzi programů Codesoft.

Codesoft 9 Enterprise

 

Video s prezentací klíčových vlastností programu Codesoft: 

 

NiceLabelNiceLabel

Sada univerzálních  programů NiceLabel pro návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách od firmy EuroPlus

Editor etiket umožňuje jednoduchým způsobem pomocí myši vkládat jednotlivá pole (čárové kódy, texty, obrázky, čáry atd.) do navrhované etikety a nastavit vlastnosti polí. Jednotlivé proměnná pole etiket lze spojit s poli databáze nebo před tiskem ručně zadat. Program NiceLabel umožňuje návrh a tisk etiket na všech 

NiceLabel

tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách. V plné verzi navíc umožňuje tisk etiket i z mobilních zařízeních vybavených OS Windows CE a jednoduché vytvoření uživatelských tiskových formulářů na míru. Můžete si vybrat jazyk ve kterém bude program s Vámi komunikovat. K dispozici je 20 jazyků včetně češtiny ! Minimální požadavky jsou: počítač 2Gb RAM a více, 1Gb volného místa na disku, OS Windows 32/ 64bit Windows 2008/ 7/ 8/ 10. Specifikace jednotlivých verzí programu. 

Stáhnout trial verzi programu NiceLabel zdarma.

 

BarTender

Sada univerzálních  programů BarTender pro návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách od firmy Seagull Scientific

Editor etiket umožňuje jednoduchým způsobem pomocí myši vkládat jednotlivá pole (čárové kódy, texty, obrázky, čáry atd.) do navrhované etikety a nastavit vlastnosti polí. Jednotlivé proměnná pole etiket lze spojit s poli databáze nebo před tiskem ručně zadat. Program BarTender umožňuje návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách. V plné verzi navíc umožňuje detailní sledování práce s programem včetně reportů. Můžete si vybrat jazyk ve kterém bude program s Vámi komunikovat. K dispozici je 23 jazyků včetně češtiny ! Minimální požadavky jsou: počítač 1Gb RAM a více, 2Gb volného místa na disku, OS Windows Vista/ 2008/ 7/ 8/ 10.  Specifikace jednotlivých verzí programu. 

Stáhněte si demonstrační verzi programů BarTender.

BarTender 2016

 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022