MACH2
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace MACH2
Programy pro tisk
Dokumentace
Stažení souborů

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Termotransferové tiskárny řady MACH2

Termotransferová tiskárna MACH2Řada tiskáren MACH2 od firmy Cab se vyznačuje výjimečně jednoduchým použitím a je ideálním zařízení pro tisk menších množství etiket. Jednoduchá manipulace a výhodná cena ji předurčuje k využití na každém pracovišti. Tato řada tiskáren je vybavena tlačítky a ovládacím křížem, barevným LCD displejem pro nastavení a signalizaci stavu tiskárny a má navíc centrální vedení spotřebního materiálu. Centrální vedení spotřebního materiálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. 

Tiskárny řady MACH2 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. standardně zdarma dodávaný program k tiskárnám cabLabel). 

Tiskárny Vám umožní navrhnout a tisknout etikety velmi jednoduchým způsobem z libovolného programu typu textový editor pro Windows stejně snadno jako psaní dopisu ! Všechny textové tiskové funkce jsou ovládány a kontrolovány z Windows. Výkonný ovladač tiskáren eliminuje každé prodlení. Váš příkaz k tisku bude splněn okamžitě ve vynikající kvalitě.

 

 

 

Jednotlivé typy tiskáren se od sebe liší různým rozlišením tiskové hlavy:

MACH2/ 200     -    termotransfer tisk šířky 108mm při rozlišení 203dpi a maximální rychlosti 177 mm/s 

MACH2/ 300     -    termotransfer tisk šířky 105,7mm při rozlišení 300dpi a maximální rychlosti 127 mm/s 

Mechanika tiskárny MACH2

Programování a řízení tisku:

Tiskárny řady MACH2 mají kompatibilní programovací jazyk (EZPL, ZPL, EPL) s řadou tiskáren typu Zebra.

Ovladač tiskárny pro OS WindowsVšechny typy tiskáren řady MACH2 mohou být ovládány z počítače PC pomocí speciálního tiskového programu nebo z běžného textového editoru pro Windows  přes jednoduchý ovladač tiskárny.

Význačné vlastnosti tiskáren řady MACH2:

Kompaktní konstrukce tiskáren řady MACH2 je vhodná pro kancelářské prostředí. Vyžaduje minimální pracovní prostor.

Displej tiskárnyBarevný grafický LCD displej. Na displeji je stálá signalizace stavu požadovaných vlastností tiskárny pomocí grafických symbolů. Nastavovací menu tiskárny je doplněno o grafické symboly jednotlivých nastavení. 

Ovládací tlačítka a ovládací kříž tiskárny.Ovládání menu tiskárny pomocí tlačítek a křížového ovladače je tak jednoduché jako ovládání moderního mobilního telefonu.

Všechna standardní rozhraní (USB pro připojení k PC, síťové rozhraní Ethernet, sériové RS232C a USB pro připojení periferie).

Rozhraní tiskáren řady MACH2

Rozhraní tiskárnyStandardní rozhraní (USB pro připojení k PC, síťové rozhraní Ethernet, sériové RS232C a USB pro připojení periferie). 

 

 

 

 

 

Přídavná zařízení mohou být dodána později dle požadavků

Řezačka

Tiskárny řady MACH2 mohou být vybaveny řezačkou etiket. Pás etiket nebo souvislý materiál může být potom řezán po jedné etiketě nebo na konci tiskové dávky. Výška odřízlé etikety je minimálně 30 mm !

Odlepovač etiket

Tiskárny řady MACH2 mohou být vybaveny adaptérem se senzorem ručního odlepovače etiket a nabízet jednotlivé odlepené etikety. Senzor sleduje zda je etiketa již odebrána a vydává pokyn k vytištění a odlepení další etikety. Výška odlepené etikety je minimálně 25 mm !

Externí odvíječ

Pro větší než založitelné náviny etiket (max. 250mm) mohou být tiskárny řady MACH2 vybaveny externím odvíječem etiket.

 

Spotřební materiál

Tiskové materiályBarvící pásky - ribonyPotiskovat lze pásy etiket, kartiček nebo souvislé materiály. Materiál může být papír, termopapír (tisk bez barvící pásky) a různé plastové materiály. Pro potisk jednotlivých materiálů existuje celá škála typů barvících pásek včetně barevných (tiskne se vždy jednou barvou). 

 

 

 

Specielní programy pro tisk etiket

Cablabel S3EasylabelPokud máte nadstandardní požadavky na přípravu etiket můžete s tiskárnou využít i specializované editory etiket. např. program PrintLabel (český), Cablabel S3 (zahraniční),  Easylabel (zahraniční), Codesoft (zahraniční) a NiceLabel (zahraniční).

  Codesoft          NiceLabel

Technická specifikace tiskáren řady MACH2 


Stažení originálního informačního
 letáku tiskáren řady MACH2 (anglicky)
(1070 KB .pdf)*


Stažení originálního informačního
 letáku tiskáren řady MACH2 (německy)
(1060 KB .pdf)*

* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022