Morphic
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace Morphic
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Kapesní logistický mobilní počítač do ruky Nordic ID Morphic Batch pro sběr dat s OS Windows Embedded CE 6.0

Nordic ID MorphicKapesní mobilní lehký počítač do ruky pod označením Nordic ID Morphic od firmy Nordic ID v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností malých kapesních mobilních počítačů vybavených operačním systémem Microsoft Windows CE 6.0 pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je přímo předurčen pro obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP54

Nordic ID Morphic má barevný podsvětlený displej TFT 2.2" QVGA (240 x 320 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače jednou rukou na bázi OS Microsoft Windows Embedded CE 6.0. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem ARM11 532 MHz s 256Mb RAM a 288 Mb Flash ROM paměti z toho je 256 Mb využitelných pro uživatelské aplikace. Nordic ID Morphic

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Počítač je možno volitelně vybavit UHF RFID snímačem  (868 MHz). Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač je dodáván s numerickou klávesnicí s 21 klávesami (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu).

Přenosný počítač Nordic ID Morphic může pracovat samostatně v dávkovém režimu.

Nordic ID Morphic v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a  je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu Micro SD. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Komunikační jednotka.Počítač Nordic ID Morphic je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -20° - 60° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač Nordic ID Morphic s integrovaným snímačem čárového kódu je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na  mobilní  tiskárny.

K počítači Nordic ID Morphic je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Nordic ID SDK, Nordic ID MHL API, Visual Studio 2005 a 2008, .NET Compact Framework 2.0 a 3.5, Nordic ID Thin Client a aplikace třetích stran jako Naturtech CETerm (emulátor standardních znakových terminálů TNVT, 3270, 5250) a Naturtech SAP browser. 

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním (USB, 10/100Mb/s Ethernet)
Automobilová komunikační jednotka/ nabíječ
Kožené pouzdro pro uchycení počítače na opasek.
Ochranné pouzdro

Význačné vlastnosti

CPU ARM11 532 MHz
Napájení - LiPo akumulátor 1100 mAh
Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 2.2" QVGA (240 x 320 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
zásuvka pro karty Micro SD

Technická specifikace malého přenosného počítače Nordic ID Morphic


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače Nordic ID Morphic (1 MB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022