CPT-9700
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CPT-9700
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Průmyslový logistický počítač do ruky CPT-9700 pro sběr dat s OS Windows CE 6.0 R3 nebo Embedded Handheld 6.5.3

Počítač do ruky CPT-9700 vybavený numerickou klávesnicí s funkčními klávesamiPrůmyslový počítač do ruky pod označením CPT-9700 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních počítačů vybavených operačním systémem Windows CE 6.0 R3 nebo Embedded Handheld 6.5.3 pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je přímo předurčen pro obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65.

CPT-9700 má barevný podsvětlený displej TFT 3.5" VGA (480x640 bodů)/ QVGA (240 x 320), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Microsoft Windows CE 6.0 R3 nebo Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5. V pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem TI OMAP 3730, 1 GHz s 4 Gb Flash a 512 Mb DDR SDRAM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

Extra long range laserový snímač pro 1D čárové kódy s extra velkou hloubkou snímacího pole

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Extra long range 2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy s extra velkou hloubkou snímacího pole

Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukovéDodávané varianty klávesnic k počítači CPT-9700 signalizace i vibrační signalizaci. 

Počítač je dodáván s klávesnicí ve třech provedeních: 

30 kláves - numerická klávesnice  (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu) 

38 kláves - numerická klávesnice s funkčními klávesami (písmena lze zadávat přes pomocnou klávesu)

53 kláves - alfanumerická klávesnice

Přenosný počítač CPT-9700 pracuje samostatně v dávkovém režimu. CPT-9700 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu a počítače do ruky. Počítač je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu microSD/ microSDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače. Počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s Počítač CPT-9700 s pistolovou rukojetí. možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím. 

Počítač CPT-9700 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro zvýšené zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP65 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,8 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -20° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače a následně uložena do firemních databází. 

Počítač CPT-9700 s integrovaným snímačem čárového kódu je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, mobilní příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží.

K počítači CPT-9700 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou CipherLab C++/.NET, SDK pro Visual Studio 2005, Visual Studio 2008. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je App-Lock, Backup Utility, Button Assigment, Reader Configuration, Signature Capture, CipherLab Deployment System, Kalipso Mobile Application Generátor, SOTI MobiControl.

Video s přehledem význačných vlastností počítače do ruky CPT-9700:

Video s praktickými ukázkami použití a přehledem význačných vlastností počítače do ruky CPT-9700:

Volitelné příslušenství

USB/ RS232 Komunikační jednotka/ Nabíječ
USB/ RS232 Cestovní komunikační jednotka/ Nabíječ
Ethernetová vícenásobná komunikační jednotka/ Nabíječ
USB/ RS232 Automobilová komunikační jednotka/ nabíječ s nastavitelným držákem
Automobilový nabíječ
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště
Pouzdro pro uchycení počítače na opasek.
Vícenásobný nabíječ akumulátorů
Vývojové prostředí: CipherLab C++/.NET, SDK pro Visual Studio 2005, Visual Studio 2008. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je App-Lock, Backup Utility, Button Assigment, Reader Configuration, Signature Capture, CipherLab Deployment System, Kalipso Mobile Application Generátor, SOTI MobiControl.

Komunikační jednotka/ NabíječCestovní komunikační jednotka/ NabíječAutomobilová komunikační jednotka/ nabíječ s nastavitelným držákemAutomobilový nabíječ
Vicenásobný nabíječ akumulátorůEthernetová vícenásobná komunikační jednotka/ NabíječPouzdro pro uchycení počítače s pitolovou rukojetí na opasek.

Význačné vlastnosti

CPU TI OMAP 3730, 1 GHz
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Ion akumulátor 3,7V/ 3600 mAh umožňuje více než 13 hodin práce
Krytí IP65 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 3.5" VGA (480x640 bodů)/ QVGA (240 x 320 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
volitelný typ snímače čárového kódu 
paměť 512 Mb DDR SDRAM pro data a 4 Gb Flash pro program
zásuvka pro paměťové karty micro SD/ microSDHC

Technická specifikace průmyslového přenosného počítače CPT-9700


Stažení originálního
informačního letáku
Počítač CPT-9700 (1000 Kb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022