Novinky
Úvod Nahoru Následující 

 


 
 

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Novinky v oblasti identifikace čárovým kódem.

AG00216_1.gif (4495 bytes)

Mobilní počítač do ruky RK-25

RK-25

Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RK-25 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a zvýšenou odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 7.0 Nougat s certifikací GMS pro náročné aplikace. Svým robustním a odolným provedením je přímo předurčen pro obchodní, skladové, speditérské a logistické aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65. RK-25 má barevný dotykový displej TN LCD 4" WVGA (480 x 800 bodů) vybavený ochranným sklem typu Gorilla Glass, který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 7.0 Nougat s certifikací GMS. V odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Quad-Core Cortex A53 1.4 GHz s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ Galielo/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač může využívat dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji počítače nebo v náročném prostředí i zabudovanou numerickou klávesnici dodávanou ve dvou provedeních, dále má programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. Přenosný počítač RK-25 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/e a Wi-Fi). Komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 
Tiskárna EOS2

EOS 2

Řada tiskáren EOS2 od firmy Cab se vyznačuje výjimečně jednoduchým použitím. Je oproti stávajícím typům tiskáren řady EOS1 vybavena výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem a ovládáním tiskárny obdobným jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu. Tato řada tiskáren má navíc centrální vedení spotřebního materiálu. Centrální vedení spotřebního materiálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Tiskárny řady EOS2 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM AS/400 nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. standardně zdarma dodávaný program k tiskárnám cabLabel). 
Tiskárna EOS5

EOS 5

Řada tiskáren EOS5 od firmy Cab se vyznačuje výjimečně jednoduchým použitím. Je oproti stávajícím typům tiskáren řady EOS4 vybavena výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem a ovládáním tiskárny obdobným jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu. Tato řada tiskáren má navíc centrální vedení spotřebního materiálu. Centrální vedení spotřebního materiálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Tiskárny řady EOS5 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM AS/400 nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. standardně zdarma dodávaný program k tiskárnám cabLabel). 
Stolní laserový značkovací systém XENO 1

Stolní laserový značkovací systém XENO 1

Dosud nikdy nebylo laserové označování výrobků tak snadné. Rozbalte zařízení, nainstalujte program, připojte zařízení a můžete začít. Laserový značkovací systém je navržen jako kompaktní  laserový označovací systém s integrovaným vláknovým laserem a nastavitelnou osou Z pro zaostření laserového parsku. Stolní provedení zařízení poskytuje dostatek pracovního prostoru a elektricky ovladatelný kryt. Práce se zařízením je jednoduchá a intuitivní. 
Mechanický aplikátor typ 5414H

Mechanický aplikátor s vakuovým pásem Typ 5414H / Typ 5416H

Mechanický aplikátor etiket s vakuovým pásem typu 5414H/ 5416H  od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady Hermes+ 4-2 a Hermes+ 4-3 řešení pro automatické i poloautomatické nalepování etiket na obaly i výrobky. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru a pohyb předmětu. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky. Mechanický aplikátor je určen pro střední i velké etikety. Jednoduchá instalace - mechanický aplikátor se jednoduše uchytí na bok tiskárny.
Pneumatický aplikátor typ 6114H

Pneumatický aplikátor etiket s foukací tryskovou hlavou Typ 6114H

Aplikátor etiket typu 6114H od firmy Cab je výkonnější verzí původně vyráběného typu aplikátoru typu 6014H a nabízí v kombinaci s tiskárnou řady Hermes+ 4-2 a Hermes+ 4-3 řešení pro automatické i poloautomatické rychlé nalepování etiket na vnější strany obalů i výrobků s mírně zvlněným povrchem. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. 
Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky.
Pneumatický aplikátor je určen pro velké etikety. Jednoduchá instalace - aplikátor se jednoduše uchytí na bok tiskárny.
Etikety lze aplikátorem aplikovat na různě vysoké předměty. Vytištěná etiketa je po odlepení z podkladového materiálu přisáta na tryskovou aplikační hlavu. Následně je etiketa tryskovou aplikační hlavou fouknuta a přilepena na polepovaný předmět.
Počítač do ruky RS-31 s OS Android 6.0/ 7.0

RS-31

Malý bezdrátový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RS-31 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a zvýšenou odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 6.0/ 7.0 pro náročné aplikace. Svým kapesním provedením je přímo předurčen pro obchodní, skladové, ale i zdravotní aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP67. RS-31 má barevný dotykový displej Transmissive IPS LCD 4.7" HD (720 x 1280 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 6.0/ 7.0. V malém odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Cortex A53 1.3 GHz Quad-Core s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač využívá dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má 4 programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. Přenosný počítač RS-31 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi). komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 
Tiskárna MACH 4S

MACH 4S

Tiskárny řady MACH 4S od firmy Cab jsou oproti stávajícím typům tiskáren řady MACH 4 vybaveny výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem a ovládáním tiskárny obdobným jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu. Centrální vedení spotřebního materiálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. program cabLabel S3). 
Počítač do ruky RS-50 s OS Android 6.0

RS-50

Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RS-50 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 6.0 pro náročné aplikace. Svým kapesním provedením je přímo předurčen pro obchodní i skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65/ IP67. RS-50 má barevný dotykový displej Capacitive LCD 4.7" HD (720 x 1280 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora (holého, mokrého a i chráněného rukavicí) nebo i pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 6.0. V odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven výkonným osmijádrovým procesorem Cortex A53 až 2.0 GHz Octa-Core s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. Počítač je dodáván se snímačem čárového kódu typu 2D Imager pro 1D i 2D čárové kódy. Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač využívá dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má 4 programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. Přenosný počítač RS-50 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním vysokorychlostním bezdrátovým rozhraním pro přenos dat GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 
Automatická vysokorychlostní etiketovací hlava IXOR 124L s odvíječem etiket o průměru 310 mm ve vertikální montáži.

Automatická vysokorychlostní etiketovací hlava IXOR

Automatická vysokorychlostní etiketovací hlava IXOR od firmy Cab. Umožňuje jednoduché nalepování předem natištěných etiket na předměty rychlostí až 2400 etiket/ min. Etiketovací hlava umožňuje plně kontrolovat proces lepení etiket. Ovládací panel je vybaven barevným dotykovým grafickým 3.5" LCD displejem, ovládáním etiketovací hlavy je obdobné jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu. Etiketovací hlava IXOR pro automatické rychlé nalepování etiket na obaly i výrobky. Etikety lze etiketovací hlavou nalepit pouze na stejně vysoké předměty. Etiketa je na odlepovací hraně etiketovací hlavy odlepena z podkladového materiálu a pomocí přítlačného aplikačního válečku přilepena na pohybující se předmět. Etiketovací hlava IXOR má modulární konstrukci umožňující značnou variabilitu výsledné sestavy etiketovače.
Počítač do ruky CPT-9730A s OS Android 6.0

CPT-9730A

Bezdrátový průmyslový počítač do ruky pod označením CPT-9730A od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních počítačů vybavených operačním systémem Android 6.0 pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je přímo předurčen pro obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65. CPT-9730A má barevný podsvětlený displej TFT 3.5" VGA (480x640 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 6.0. V pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven výkonným osmijádrovým procesorem Cortex A53 Octa-core Up, 2 GHz s 16 Gb Flash a 2 Gb SDRAM paměti. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. 
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 17 dubna 2019