Programové utility
Předchozí Úvod Nahoru 

 


Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Pomocné programové utility ke snímačům čárového kódu

 1. Compatch
  Verze 1.0

  Compatch je jednoduchý, ale účinný program vytvořený pro reinicializaci sériového komunikačního portu na PC, který může být překonfigurován jinou aplikací. Jestliže máte problém s blokováním chodu vašeho snímacího systému při běhu jiné aplikace, zkuste spustit program Compatch před spuštěním problematického aplikačního programu. Asi právě splnil účel. Spuštění programu z příkazové řádky MSDOSu zadat Compatch s parametrem Com1 až 4.

 2. RecV5
  Verze 2.1 
  RecV5 je jednoduchý komunikační program pro MSDOS, který umožňuje zobrazit sejmutá data ze snímačů čárového kódu s rozhraním RS232. Při prvním spuštění programu Recv5 se spustí konfigurační program, který umožní zvolit požadovaný sériový port COM1 nebo COM2 a nastavit komunikační parametry. Pro připojení zkoušeného snímače lze použít standardní kabel snímače pro připojení k PC.

 3. MetroSet - pro Windows 95/ 98/2000 a NT-service pack 3,4 nebo 5
  Verze 1.1.45 

  MetroSet je konfigurační program pro zjednodušení nastavování snímačů čárového kódu od firmy Metrologic přímo z počítače po seriové lince RS232. Vychází z populárních konfiguračních programů HandSet a ScanSet pro MSDOS. MetroSet je určen pro provoz pod Windows 95/98/2000 nebo NT. 
  Poznámka: Pokud nemáte snímač se sériovým rozhraním RS232, potom musíte použít pro připojení snímače k osobnímu počítači specielní kabel. Objednací číslo kabelu je 54014A. 

 4. MetroSet2

  Nová rozšířená verze programu MetroSet doplněná o tisk čárových kódu a o funkce programu Bits 'n' Pieces.

 5. EZ Config

  Konfigurační program pro zjednodušení nastavování snímačů čárového kódu od firmy Honeywell přímo z počítače po seriové lince RS232.

 6. Bits 'n' Pieces - pro Windows 95/ 98/2000 a NT-service pack 3,4 nebo 5
  Verze 1.0.7 
  Bits 'n' Pieces je program pro úpravu a analýzu výstupních dat ze snímačů čárového kódu Metrologic. Program umožňuje snadné začlenění snímačů čárového kódu do stávajících systémů. 
  Co je myšleno úpravou dat ? Úprava dat (nebo restrukturalizace dat) umožňuje uživatelům snímačů nadefinovat v jaké struktuře budou data ze sejmutého čárového kódu odeslána do aplikace. 
  Tato verze programu je určena pro  Windows 95/98/2000 nebo NT. 
  Poznámka: Pokud nemáte snímač se sériovým rozhraním RS232, potom musíte použít pro připojení snímače k osobnímu počítači specielní kabel. Objednací číslo kabelu je 54014A.

 7. MetroOPOS

  MetrOPOS je výkonný ovladač, který spolehlivě zajistí uložení nasnímaných dat ze snímačů Metrologic v pokladních systémech typu POS do kontrolních souborů "MetrOPOS.LOG" a umožňuje online monitorování snímaných dat. Snímač čárového kódu musí být vybaven sériovým rozhraním RS232.

 8. OPOS

  OPOS je výkonný ovladač, který spolehlivě zajistí uložení nasnímaných dat ze snímačů Honeywell v pokladních systémech typu POS " a umožňuje online monitorování snímaných dat.

 9. JavaPOS

  JavaPOS je výkonný ovladač pro programy v jazyce Java, který spolehlivě zajistí uložení nasnímaných dat ze snímačů Metrologic v pokladních systémech typu POS a umožňuje online monitorování snímaných dat. Snímač čárového kódu musí být vybaven sériovým rozhraním RS232.

 10. JPOS

  JPOS je výkonný ovladač pro programy v jazyce Java, který spolehlivě zajistí uložení nasnímaných dat ze snímačů Honeywell v pokladních systémech typu POS a umožňuje online monitorování snímaných dat.

 11. POS4NET - WEBPOS Controls

  POS4NET - WEBPOS Controls je plug and play ovladač pro programy pod OS Windows, který spolehlivě zajistí uložení nasnímaných dat ze snímačů Honeywell v pokladních systémech typu POS a umožňuje online monitorování snímaných dat.

 12. ScanSet  

  ScanSet je konfigurační MSDOS program pro nastavování vícepaprskových snímačů přímo z počítače. Snímač musí být vybaven sériovým rozhraním RS232. 
  Pokud nemáte snímač řady MS700 nebo MS860 sériovým rozhraním RS232, potom musíte použít pro připojení snímače k osobnímu počítači specielní kabel. Objednací číslo kabelu je 51505. 

 13. HandSet 
  Verze 2.12
  HandSet je konfigurační MSDOS program pro nastavování ručních jednopaprskových snímačů přímo z počítače. Snímač musí být vybaven sériovým rozhraním RS232. 

 14. AutoSet II
  Verze 2.08

  AutoSet je program pro automatické nastavení libovolného snímače Metrologic z konfiguračního souboru vytvořeného programem MetroSet. Program Autoset  je určen pro provoz pod Windows 95/98/2000 nebo NT. 
  Poznámka: Pokud nemáte snímač se sériovým rozhraním RS232, potom musíte použít pro připojení snímače k osobnímu počítači specielní kabel. Objednací číslo kabelu je 54014A. 

 15. ScanPal

  Program pro vytažení a uložení nasnímaných dat do souboru z paměti terminálu ScanPal. 

 16. HoloSet
  Verze 4.19

  HoloSet je konfigurační MSDOS program pro nastavování holografických snímačů řady HoloTrak IS8000 přímo z počítače. 

 17. Meteor
  Verze 1.4.1

  Tento program umožňuje rychlou aktualizaci verze biosu snímače uloženého v paměti Flash přímo u uživatele. Program pracuje na osobních počítačích vybavených systémem Windows 95 nebo novějším a využívá sériový port. Uživatel jednoduše připojí snímač k sériovému portu počítače, spustí program Meteor a stiskem programového tlačítka zahájí aktualizaci biosu snímače. 

 18. Meteor 2

  Tento program umožňuje rychlou aktualizaci verze biosu snímače uloženého v paměti Flash přímo u uživatele. Program pracuje na osobních počítačích vybavených systémem Windows 95 nebo novějším a využívá sériový port. Uživatel jednoduše připojí snímač k sériovému portu počítače, spustí program Meteor a stiskem programového tlačítka zahájí aktualizaci biosu snímače. 

 19. Meteor RF
  Verze 01.09.2002
  Tento program umožňuje rychlou aktualizaci verze biosu snímače Voyager RF uloženého v paměti Flash přímo u uživatele. Program pracuje na osobních počítačích vybavených systémem Windows 95 nebo novějším a využívá sériový port. Uživatel jednoduše spojí snímač MS9530 se základní jednotkou s rozhraním RS232 a základní jednotku připojí k sériovému portu počítače kabelem M-01, spustí program Meteor RF a stiskem programového tlačítka zahájí aktualizaci biosu snímače. 

 20. SoftWedge

  Programový emulátor klávesnice zajišťující předávání dat ze sériové linky RS232 do klávesového vstupu počítače. Vhodné pro všechny typy sériových snímačů.

   

 21. Usb driver Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10 (obousměrný)

  Ovladač emulátor RS232 pro USB rozhraní snímače obousměrné (nepodporují všechny typy snímačů). Pro OS Windows XP/ Vista / 7 / 8/ 10. (pro 32 i 64 bit verzi OS)

   

 22. Usb driver 2000/ XP (jednosměrný)

  Ovladač emulátor RS232 pro USB rozhraní snímače jednosměrné. Pro OS Windows 2000/ XP.

   

 23. Usb driver 98 (obousměrný)

  Ovladač emulátor RS232 pro USB rozhraní snímače obousměrné (nepodporují všechny typy snímačů). Pro OS Windows 98.

   

 24. Usb driver 98 (jednosměrný)

  Ovladač emulátor RS232 pro USB rozhraní snímače jednosměrné. Pro OS Windows 98.

   

 25. TotalFreedom 

  Otevřená architektura TotalFredom nabízí neomezené možnosti pro vývoj softwarových uživatelských utilit, které mohou být začleněny přímo do paměti vybraných typů snímačů. TotalFreedom je vývojový programový balík (SDK) obsahující vše nutné pro vývoj a instalaci uživatelských utilit do paměti snímačů. Utility mohou být navrženy tak, aby vyhověly specifickým požadavkům uživatelské aplikace. TotalFreedom je podporován snímači typu 1900, 1902, 1910i, 1911i, N5600, 3310 a MS7580 Genesis.

   

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022