RK-25
Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace RK-25
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky RK-25 pro sběr dat s OS Android 7.0/ 9.0 s GMS

Počítač do ruky RK 25 vybavený numerickou klávesnicí (28 kláves) s funkčními klávesami.Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RK-25 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a zvýšenou odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 7.0/ 9.0 s certifikací GMS pro náročné aplikace. Svým robustním a odolným provedením je přímo předurčen pro obchodní, skladové, speditérské a logistické aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65.

Počítač do ruky RK 25 vybavený numerickou klávesnicí (25 kláves).RK-25 má barevný dotykový displej TN LCD 4" WVGA (480 x 800 bodů) vybavený ochranným sklem typu Gorilla Glass, který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 9 s certifikací GMS. V odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Quad-Core Cortex A53 1.4 GHz s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní CCD - Linear imager snímač pro 1D čárové kódy

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy

Standard-Range 2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy s rozšířenou hloubkou snímacího pole (až 90cm)

Mid-Range 2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy s velkou hloubkou snímacího pole (až 4m)

Počítač je volitelně vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ Galielo/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci.

Počítač může využívat jak softwarovou dotykovou alfanumerickou klávesnici zobrazenou na displeji počítače nebo pro náročné prostředí vhodnější i zabudovanou hardwarovou numerickou klávesnici dodávanou ve dvou provedeních, dále má programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. 

Počítač je dodáván s hardwarovou klávesnicí ve dvou provedeních: 

25 kláves - numerická klávesnice  (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu) 

28 kláves - numerická klávesnice s funkčními klávesami (písmena lze zadávat přes pomocnou klávesu)

Přenosný počítač RK-25 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/e a Wi-Fi). Komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 

Ovládání počítače do ruky RK 25 vybaveného numerickou klávesnicí (28 kláves) s funkčními klávesami jednou rukou.RK-25 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu, telefonu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a  je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu microSD/ microSDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. Počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač RK-25 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna zobrazená tlačítka na displeji jsou snadno ovladatelná dotykem prstu. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro zvýšené zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP65 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m na beton bez ochranného pouzdra nebo z 1,8 m na beton při použití ochranného pouzdra a je schopen pracovat při teplotách -20° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem ovládacího tlačítka. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač RK-25 s integrovaným snímačem čárového kódu, GPS/ Galielo/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS snímačem polohy, HF RFID snímačem, NFC snímačem, digitálním fotoaparátem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, speditérských a logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, mobilní příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo mobilní síť GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE.

K počítači RK-25 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Android SDK, reader API, SAM API, HTML5 API. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration, Button Assigment, Wireless Mobile Deployment System (WMDS), Android Deployment Configurator (ADC) & BarcodeToSetting, Software Trigger, Terminal Emulation, App-Lock, Airlock Browser, Signature Capture, HF RFID Configuration, ale i programy jiných výrobců jako je SOTI a Xamarin Binding.

Video s přehledem význačných vlastností počítače do ruky RK-25:

Volitelné příslušenství

USB Komunikační jednotka/ Nabíječ
USB Cestovní komunikační jednotka/ Nabíječ
USB Automobilová komunikační jednotka/ nabíječ
Ethernetová vícenásobná komunikační jednotka/ Nabíječ
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště se zabudovaným snímačem UHF RFID (868 Mhz, čtecí vzdálenost až 8m, rychlost čtení až 700 tagů/ s)
Řemínek pro uchycení počítače na ruku
Vícenásobný nabíječ akumulátorů
Ochranné pouzdro
Vývojové prostředí: Android SDK, reader API, SAM API, HTML5 API. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration, Button Assigment, Wireless Mobile Deployment System (WMDS), Android Deployment Configurator (ADC) & BarcodeToSetting, Software Trigger, Terminal Emulation, App-Lock, Airlock Browser, Signature Capture, HF RFID Configuration, ale i programy jiných výrobců jako je SOTI a Xamarin Binding.

Komunikační jednotka/ NabíječCestovní komunikační jednotka/ NabíječAutomobilová komunikační jednotka/ nabíječ.Rukojeť ve tvaru pistolové spouště.
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště se zabudovaným snímačem UHF RFID (868 Mhz).Řemínek pro uchycení počítače na ruku. Ochranné pouzdroVícenásobný nabíječ akumulátorů.

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/e a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
Bezdrátová komunikace technologií NFC
CPU Quad- Core Cortex A53 1.4 GHz
OS Android 7.0 Nougat s GMS (aktualizovatelný až na Android 9.0 s GMS) nebo OS Android 9.0 s GMS
Snímač polohy GPS/ Galileo/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS
Snímač HF RFID nebo UHF RFID integrovaný v pistolové spoušti
Digitální fotoaparát CMOS 8 Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Polymer akumulátor 3,8V/ 4000 mAh umožňuje více než 8 hodin práce nebo hovoru s počítačem.
Krytí IP65 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný dotykový displej TN LCD 4" WVGA (480 x 800 bodů) s ochranným sklem Gorilla Glass, podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora
volitelný typ snímače čárového kódu 
paměť 16 Gb Flash pro program a 2 Gb RAM pro data
zásuvka pro paměťové karty micro SD/ microSDHC

Technická specifikace průmyslového dotykového mobilního počítače RK-25


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače RK-25 (2 Mb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022