RK-25
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


 
Specifikace RK-25
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat
 

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky RK-25 pro sběr dat s OS Android 7 Nougat s GMS

Počítač do ruky RK 25 vybavený numerickou klávesnicí (28 kláves) s funkčními klávesami.Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RK-25 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a zvýšenou odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 7 Nougat s certifikací GMS pro náročné aplikace. Svým robustním a odolným provedením je přímo předurčen pro obchodní, skladové, speditérské a logistické aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65.

Počítač do ruky RK 25 vybavený numerickou klávesnicí (25 kláves).RK-25 má barevný dotykový displej TN LCD 4" WVGA (480 x 800 bodů) vybavený ochranným sklem typu Gorilla Glass, který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 7 Nougat s certifikací GMS. V odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Quad-Core Cortex A53 1.4 GHz s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní CCD - Linear imager snímač pro 1D čárové kódy

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Mid-Range 2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy s velkou hloubkou snímacího pole

Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ Galielo/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci.

Počítač může využívat jak softwarovou dotykovou alfanumerickou klávesnici zobrazenou na displeji počítače nebo pro náročné prostředí vhodnější i zabudovanou hardwarovou numerickou klávesnici dodávanou ve dvou provedeních, dále má programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. 

Počítač je dodáván s hardwarovou klávesnicí ve dvou provedeních: 

25 kláves - numerická klávesnice  (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu) 

28 kláves - numerická klávesnice s funkčními klávesami (písmena lze zadávat přes pomocnou klávesu)

Přenosný počítač RK-25 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/e a Wi-Fi). Komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 

Ovládání počítače do ruky RK 25 vybaveného numerickou klávesnicí (28 kláves) s funkčními klávesami jednou rukou.RK-25 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu, telefonu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a  je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu microSD/ microSDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. Počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač RK-25 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna zobrazená tlačítka na displeji jsou snadno ovladatelná dotykem prstu. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro zvýšené zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP65 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m na beton bez ochranného pouzdra nebo z 1,8 m na beton při použití ochranného pouzdra a je schopen pracovat při teplotách -20° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem ovládacího tlačítka. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač RK-25 s integrovaným snímačem čárového kódu, GPS/ Galielo/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS snímačem polohy, HF RFID snímačem, NFC snímačem, digitálním fotoaparátem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, speditérských a logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, mobilní příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo mobilní síť GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE.

K počítači RK-25 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Android SDK, reader API, SAM API, HTML5 API. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration, Button Assigment, Wireless Mobile Deployment System (WMDS), Android Deployment Configurator (ADC) & BarcodeToSetting, Software Trigger, Terminal Emulation, App-Lock, Airlock Browser, Signature Capture, HF RFID Configuration, ale i programy jiných výrobců jako je SOTI a Xamarin Binding.

Video s přehledem význačných vlastností počítače do ruky RK-25:

Volitelné příslušenství

USB Komunikační jednotka/ Nabíječ
USB Cestovní komunikační jednotka/ Nabíječ
USB Automobilová komunikační jednotka/ nabíječ
Ethernetová vícenásobná komunikační jednotka/ Nabíječ
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště
Řemínek pro uchycení počítače na ruku
Vícenásobný nabíječ akumulátorů
Ochranné pouzdro
Vývojové prostředí: Android SDK, reader API, SAM API, HTML5 API. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration, Button Assigment, Wireless Mobile Deployment System (WMDS), Android Deployment Configurator (ADC) & BarcodeToSetting, Software Trigger, Terminal Emulation, App-Lock, Airlock Browser, Signature Capture, HF RFID Configuration, ale i programy jiných výrobců jako je SOTI a Xamarin Binding.

Komunikační jednotka/ NabíječCestovní komunikační jednotka/ NabíječAutomobilová komunikační jednotka/ nabíječ.Rukojeť ve tvaru pistolové spouště.
Řemínek pro uchycení počítače na ruku.Ochranné pouzdroVícenásobný nabíječ akumulátorů.

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/e a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
Bezdrátová komunikace technologií NFC
CPU Quad- Core Cortex A53 1.4 GHz
OS Android 7 Nougat s GMS
Snímač polohy GPS/ Galileo/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS
Snímač HF RFID
Digitální fotoaparát CMOS 8 Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Polymer akumulátor 3,8V/ 4000 mAh umožňuje více než 8 hodin práce nebo hovoru s počítačem.
Krytí IP65 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný dotykový displej TN LCD 4" WVGA (480 x 800 bodů) s ochranným sklem Gorilla Glass, podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora
volitelný typ snímače čárového kódu 
paměť 16 Gb Flash pro program a 2 Gb RAM pro data
zásuvka pro paměťové karty micro SD/ microSDHC

Technická specifikace průmyslového dotykového mobilního počítače RK-25


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače RK-25 (2 Mb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 12 dubna 2019